آرافیک

امروز    شنبه , 02/خرداد/1394   Saturday , 23/May/2015  - 

Warning: Attempt to assign property of non-object in /home/araphic/public_html/plugins/content/exitpoll.php on line 47

درباره ما

شرکت آرافیک

 


 از بدو تاسیس این شرکت خدمتگذار یعنی ازسال 1379 تاامروز که درخدمت شماهستیم. همواره و همیشه سعی داشتیم بامشاوره و اجرای صحیح تبلیغات رسالت خود را بعنوان یک ایرانی مسلمان و متعهد در راه پیشبرد اهداف صاحبان محترم مشاغل وصنایع این مرز و بوم باستانی به بهترین وجه و با ایده های نوین به انجام رسانیم.
لذا در همین راستا این شرکت ازسال 1387 با افتتاح شعبه دوم و سوم خود در شهر مقدس مشهد در نظر دارد باگروهی متخصص و به صورت منسجم رسالت خود را به عنوان متولی تبلیغات که مهمترین ،مناسب ترین و بیشترین نتیجه را در معرفی خدمات ، فعالیت ها و تولیدات به عهده دارد ایفا نماید.
ناگفته نماند گروه شرکت های تبلیغاتی آرافیک دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی جمهوری اسلامی ایران هم اکنون با اهداف کارشناسانه در حال ارائه امور مشاوره و اجرای پروژه های تبلیغاتی ائم از تبلیغات محیطی ، چاپی و بسته  بندی ،نمایشگاهی ، برگزاری جشنواره و سمینارها ،پیک آرافیک ، ساخت و تولید صفحات وب ، سی دی کاتالوگ و ... می باشد.
امید است با عنایت حضرت حق و همیاری ارگان های مرتبط ، این شرکت بتواند به نحو کاملاً مطلوب و بارز فعالیت صاحبان مشاغل ، صنایع و ارگان های دولتی را به جامعه جهانی بویژه مردم این مرز و بوم معرفی و فعالیت و خدماتشان را آشکار سازد.

و من الله توفیق

رسول کمالی

صاحب امتیاز و مدیر  مسئول